Instrukcje BHP

Zachowanie bezpieczeństwa w zakładzie pracy, niezależnie od charakteru wykonywanych w nim zadań, jest sprawą największej wagi w odniesieniu do zapewnienia pracownikom komfortu i zdrowia. Aby mieć pewność, że wszyscy się do nich stosują, należy umieścić w widocznym miejscu stosowne informacje.

Opracowane przez naszych specjalistów instrukcje BHP zawierają ważne przepisy oparte na normach prawnych obowiązujących w Polsce. Napisane nieskomplikowanym językiem i w przejrzysty sposób stanowią doskonały sposób na zaznajomienie się przez podwładnych ze standardami obowiązującymi w miejscu pracy. Ponadto zawarte w instrukcji sformułowania nie pozostawiają pola do niewłaściwej interpretacji. Dzięki temu można bez problemu uniknąć sytuacji zagrażających bezpieczeństwu.

Instrukcje stanowiskowe BHP

Oprócz tego proponujemy instrukcje stanowiskowe BHP, przeznaczone dla zakładów pracy skupiających osoby wykonujące konkretne zadania związane z wykorzystywaniem np. narzędzi czy maszyn. Zawierają one dokładny opis obsługi urządzeń przeznaczonych do pracy i wyjaśnienia sposobów postępowania z materiałami oraz substancjami szkodliwymi. Dodatkowo znajdują się tam zasady udzielania pierwszej pomocy w sytuacjach awaryjnych.

Każda instrukcja BHP (także stanowiskowa) może zostać zamówiona w dowolnej z oferowanych przez nas form. Możemy przygotować na życzenie planszę lub laminat w rozmiarach A4 oraz A3, wysłać opracowany plik na pocztę elektroniczną, a także wyprodukować wersję na płycie PCV (w wymiarach 24,5 x 35 cm). W zależności od wybranej formy cena instrukcji będzie się różnić. Dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb klienta.

Warto zwrócić uwagę, że według prawa tego typu instrukcje muszą znaleźć się w każdym przedsiębiorstwie. Z tego powodu oferujemy kompletną dokumentację spełniającą wymagania prawne.

Zainteresowanych zamówieniem instrukcji BHP oraz stanowiskowymi zapraszamy do skorzystania z opcji naszego sklepu internetowego. W przypadku bezpośredniego kontaktu z nami, drogą telefoniczną lub mailową, chętnie udzielimy dodatkowych informacji dotyczących oferowanych produktów.

 

Czytaj więcej ... Zwiń ...

Dostępność: NATYCHMIAST

8.99

Dostępność: 3-5 dni roboczych

8.99

Dostępność: NATYCHMIAST

8.99

Dostępność: 3-5 dni roboczych

8.99

Dostępność: NATYCHMIAST

8.99

Dostępność: 3-5 dni roboczych

8.99

Dostępność: 3-5 dni roboczych

8.99

Dostępność: 3-5 dni roboczych

8.99

 

Produkty 1 - 20 z 1299